Archív fotiek

AKO POSTUPOVAŤ

Vážení rodičia, návštevníci našej stránky, milí žiaci.

Spoločnosť, v ktorej máme zarchivované fotografie z akcií, ktoré sa uskutočnili v predchádzajúcich rokoch, konkrétne od školského roku 2006/2007 zmenila podmienky prístupu k týmto fotografiám. Aby sme však aj Vám umožnili potešiť sa a zaspomínať, pokúsime sa vám poskytnúť stručný návod, ako sa k fotkám dostať a prezrieť si ich.

Stručný návod:

1. Je potrebné mať účet na gmaile, alebo sa prihlásiť na GOOGLE +

2. V políčku hľadať si napíšete ZŠ Komenskeho (pozor, je to s mäkčeňom na S a bez dĺžňa na e)

3. Kliknite sledovať a môžte si prezrieť všetky zdielané albumy (fotky sa dajú prehliadať aj bez toho, aby ste klikli políčko sledovať) .... Ak si však dáte políčko sledovať, vždy, keď pridáme nový album, Vás GOOGLE + bude o tom informovať

Nakoľko je to časovo náročná záležitosť a albumov je viac ako 700 (cca 15 000 fotografií), preto majte trpezlivosť s ich spracovaním.