O mne Odkazy Imagine Informatika Nástenka - Elektronická knižka WWW Nemecký jazyk Timss 22 Testy úvod Hlasovanie kolekcia zskom Dotazník okt 22 BTS letisko INT Dotazník ŠIK Žitňanová INF Klik hry 3 r 4 r. dokumenty 6 INF SELFIE žiaci 24 jan

Mgr. Boris Kajan

O mne

Tu prítomný Boris Kajan Vám oznamuje, že na tejto podstránke si môžete nájsť zaujímavé informácie  z cechu jazyka nemeckého.

Teda som učiteľ NJ a niekedy aj Informatiky a práve sa snažím vytvoriť nejakú stránku pre Vás..

Ich bin ein Mann, ein Vater, ein Bruder, ein Sohn, ein Schwiegersohn, ein Stier, ein Lehrer, ein Onkel und manchmal noch ein Kind.

Liebe Biken, Wandern, Garten, Tanzen und meine Familie natürlich.

Und was muss ich nicht? - Neid, 40 Grad über Null oder Würstchen mit Mohn und Catchup.

Es gibt noch viel zu sagen, aber dir bleibt nur, mich zu fragen - mekybo@gmail.com
, also bis dann
und machs gut..