• Pokyny k nástupu do školy - 04.09.2023.

• Žiaci nastupujú do školy dňa 04.09.2023 (pondelok).

Škola bude pre žiakov otvorená od 07.15 hod.

Slávnostný nástup otvorenia šk. roka 2023 bude na nádvorí školy o 08.00 hod. Žiaci sú povinní byť v škole najneskôr o 07.50 hod. V prípade zlého počasia sa žiaci sústredia do tried a vypočujú si príhovor riaditeľa školy a hostí cez školský rozhlas. Žiaci sa riadia pokynmi svojich triednych učiteľov.

Žiaci 1. ročníka budú pri vchode očakávaní triednymi pani učiteľkami, ktoré si ich prevezmú. Prezúvať sa žiaci v prvý deň školského roka nemusia. Prezúvky si prinesú v utorok.

ŠKD bude v prvý deň školského roka otvorený do 15.00 hod.

Desiata sa v prvý deň školského roka nepodáva (stravníci sú automaticky odhlásení). Obed sa bude vydávať v čase od 09.30 hod. do 11.30 hod. Stravníkom, ktorí nemajú uhradený poplatok za stravu nebude obed vydaný !!!

Rozvrh hodín bude pre žiakov a rodičov zverejnený na webovej stránke školy a v EDUPAGE.

Žiaci budú uvoľnení zo školy najskôr o 10.30 hod.

(vš)